Galeria

        W dniach 5 – 6 października 2019r. nasza schola Boże Echo wraz z rodzicami i opiekunami wzięła udział w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Maryjnej „ Ad gloriam Deiparae” w Bochni. Specjalnie na tę okoliczność pod czujnym okiem ks. Konrada i p. Marleny został przygotowany niezwykle wzruszający utwór p.t. „Nasza Matka Bolejąca”.
Na konkurs  przybyło bardzo wielu solistów i zespołów z całej Polski. Przesłuchania trwały przez cały dzień. Późnym wieczorem, tuż przed koncertem Beaty Bednarz ogłoszono listę laureatów, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału, mającego się odbyć w niedzielę. Wśród finalistów solistów znalazły się tylko trzy zespoły. Dwóm z nich przyznano trzecie miejsce. Nasza schola Boże Echo otrzymała wyróżnienie, statuetkę i nagrodę pieniężną. Jury doceniło talent wokalny grupy oraz sposób interpretacji utworu.
          Wyjazd na Festiwal stał się także okazją do zintegrowania się grupy i zwiedzenia Bochni. Dzięki zaangażowaniu naszych opiekunów zwiedziliśmy bocheński zamek, słynną kopalnię soli, w której przy genialnej akustyce odbyła się próba przed finałowym koncertem. Mimo deszczowej, jesiennej aury wyjazd na Festiwal był bardzo udany – zmęczeni ale szczęśliwi wieczorem wróciliśmy do domu.