Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE ( 17.12.2018 – 23.12.2018)

Poniedziałek

9.00

  1. + Marka KUSTRĘ, Jana, Krystynę ZATORSKICH, Krzysztofa ZATORSKIEGO. 10.30 + Ryszarda, Wincentego, Juliannę, DZIOPA, Halinę Faryna.

12.00

  1. + Aleksandrę FUDALA – int. rodziny SORNATÓW.

15.30

  1. + Mariana NOWAKOWSKIEGO – int żony Elżbiety.
  2. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski powrót do zdrowia dla Grzegorza Lagierskiego

17.00

  1. + Antoniego MAKUŁĘ – z int. scholi Boże Echo
  2. W intencji dobroczyńców „Bożego Echa”

Wtorek

9.00

  1. Stanisławę, Edwarda KUCHARCZYK, Helenę Józefa DZIEDZIC

10.30

  1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla Zdzisława w 81 roczn. urodzin.

12.00

  1. + Wiesławę, Janinę, Stanisława, Jagodzińskich, Stefana Janinę Piotra ŚWIERCZYŃSKICH .
  2. + Bolesławę ADAMEK – int. córki Grażyny z rodziną.

15.30

  1. + Mariana NOWAKOWSKIEGO – int proacowiników i kierownictwa firmy BARGAS.

17.00

  1. + Zofię (14 r. ) Józefa, Jana Mariannę Michała ŁABĘDZKICH, Leona Katarzynę KOT, Leona RUDNICKIEGO.
  2. + Jana WŁODARCZYKA – int. córki Edyty z rodziną.

ŚRODA

9.00

  1. + Jana Mariannę Janinę Danielę Edwarda, Stanisława OLESIŃSKICH,      Mirosława MRÓZ, Waldemara KURKOWSKIEGO

10.30

  1. + Michała SIEMASZA (20r.)

12.00

  1. + Stanisława STEFAŃCZYKA (4r.) – z int. córki Bogusławy z rodziną .
  2. + Bolesławę ADAMEK – z int. uczestników pogrzebu.

15.30

  1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla Zofii i Sławomira w 40 roczn. ślubu i roczn. urodzin Sławomira .

17.00

  1. + Mariana Stanisława  NOWKOWSKIEGO – int Macieja i Iwony            Szymkiewicz z dziećmi.

CZWARTEK (20 GRUDNIA)

6:30 

  1. + Jerzego (18r.) Gustawę STAWSKICH, Jana Elżbietę GIERCZAK, Edwarda STRYCHALSKIEGO, Janusza GARNCARCZYKA.
  2. + Wiesława JAWORSKIEGO (2r.)

17:00

  1. +  Janinę JAGODZIŃSKĄ

PIĄTEK (21 GRUDNIA)
6:30

  1. + Aleksandrę FUDALA – z int. rodz. Grzybów i Grażyny Podgórskiej.
  2. + Zdzisława JAKUBOWSKIEGO.

17:00

  1. + Stanisława BABIARZA (13 r.)

SOBOTA (22 GRUDNIA)

6:30

  1. +  Andrzeja ŻOŁNIERZAKA – z int. sąsiadów z ul. Słonecznej.
  2. + Mariannę SKROBOT (20r.) Stefana SKROBOTA, Władysława SIKORSKIEGO. ++ z rodziny.

17.00

  1. + Ryszarda TAMBORA (23 r.)

NIEDZIELA (23 GRUDNIA)

8.00

  1. Jerzego STELMASZCZYKA, Szczepana, Władysławę GAJEK.
  2. + Edwarda, Henrykę STRYCHALSKICH, Stanisława MARONIA.

10.00 

  1. Za Parafian

12.00

  1. + Józefa NAWROTA, Jana Lidię LUTYCH, Władysława NAWROTA.
  2. + Mariana KOWALSKIEGO.

17:00

  1. + Andrzeja SOBORSKIEGO (1r.) Jana BĘBENKA (1r.) – z int. Hanny Soborskiej z dziećmi.