Dyspensa na 20 czerwca

Dyspensa na 20 czerwca

Biskup Kielecki Jan Piotrowski udziela w piątek, 20 czerwca 2025 r. dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru piątku. 

Korzystający z dyspensy, w ramach zastąpienia przewidzianej na ten dzień wstrzemięźliwości, powinni odmówić dowolną modlitwę w intencji o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

  • Liturgia dnia

    Msze Święte

    Niedziele i święta:
    08:00, 10:00, 12:00, 17:00
    Dni powszednie:
    07:00, 18:00*
    *17:00 – w okresie zimowym

    Adoracja
    Najświętszego Sakramentu

    w każdy czwartek
    17:00 – 18:00*
    *16:00 – 17:00 – w okresie zimowym

    Spowiedź

    15 min przed każdą Mszą Świętą
    w I piątek miesiąca od godz. 17:00*
    *16:00 – w okresie zimowym

    Kancelaria

    czynna codziennie po wieczornej Mszy Św.

    Wiadomości z diecezji